Haberler

Ankara Fıtık ve Felç Tedavisi Ücretleri Fizik Tedavi

Eğer bu makaleyi google bulduysanız demek ki sizlerde fıtık veya felç gibi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmışsınız ve arayış içerisine girmişsiniz demektir.

Fıtık ve felç aslında direk olarak birbiri ile bağlantılı olmasada dolaylı olarak birbirine bağlanmaktadır. Uzun seneler fıtık sorunu ile başbaşa kalmış kişiler o bölgedeki sinirlerin hasarlanması ile yada bel veya boyunda spinal kordun fıtıktan dolayı tamamen tıkanması yani daralmasından dolayı felç gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bunun en bilinen örneği siyatik sinir hasarından dolayı ortaya çıkan düşük ayak sendromu yani kısmi ayak felci olarak tanımlanabilir.

Sizlerde eğer Ankara gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız ve Fizik tedavi muayene ve seans ücretlerini merak ediyorsanız bu makalede bu konuya değinmek istiyorum. Fizik tedavi çok geniş bir alan olduğu gibi fıtık ve felç gibi durumlarda da uygulanacak olan teknikler değişkenlik gösterebilir. ve buda ücret farkına sebep olabilir. Ancak genelleme yapacak olursak 2020 yılında Ankara’ da seans ücretleri uygulanacak tekniğe göre 300 ile 1000 tl arasında değişebilmektedir. Ayrıca seanslarda sizin hastalık durumunuza ve vücudunuzun tedaviye cevap verme şekline göre sayısı değişiklik gösterebilir. Tabi ki buna uygulanacak yöntemler ve meslek sahibinin profesyonelliği bu fiyatı aşağı yada yukarıya çekebilir.

Ayrıca

onderkarakiscom@gmail.com üzerinden bizler ile bağlantıya geçebilir, Tedavi sürecinizde destek alabilirsiniz…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı