Haberler

Bel Fıtığını Lazer Yöntemi ile Ortadan Kaldırın.

Bel fıtığı bildiğiniz üzere çoğu zaman insanların çıkmazı haline gelmektedir. Ağır işlerde çalışmak bunun yanısıra stres sahibi olmak, kişinin kolay sinirlenmesi bunun yanı sıra omurga yapısının güçlü olmaması, kaslar arasındaki dengesizlik, yanlış hareketler vb birçok sebep fıtık gibi durumları ortaya çıkarmaktadır.

Fıtık sadece belirli bir seviyede olmamakla birlikte omurganın birçok bölgesinde oluşabilmekte ve spondilolistezis dediğimiz halk arasında bel kayması olarakta bilinen durumlar ile birlikte baş gösterebilmektedir. Günümüzde Bu rahatsızlıkla başbaşa kalan hastaya yapılan birçok uygulama mevcuttur. Cerrahi uygulamalar fizyoterapi uygulamaları bunun yanı sıra alternatif tıp uygulamaları vb birçok uygulama sorunları kısmi olarak yada tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Dejenerasyonun seviyesine bağlı olarak uygulamalar değişebilmektedir.

Bugün sizlere birçok hastamızda kullandığımız ve % 90 oranında başarı sağladığımız bir tedavi yönteminden bahsetmek istiyoruz. Bu tedavi yöntemi ile vücudunuzdaki oluşan deformasyonu bloke edebilir kaslardaki blokajları ortadan kaldırabilir ve atp üretimini hızlandırabilirsiniz. Ayrıca ağrısız sızısız ve iğne olmadan 10 seans şeklinde tedavi olabilir ve ağrısız yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

Tedavi yöntemimizin adı Sıcak Lazer Yöntemi. 606 ve 808 nm lazerlerin kombine edildiği vücutta kemiklere kadar absorbe edilen yöntem ile kısa sürede bel fıtığına bağlı olarak gelişen yumuşak doku hasarları kas spazmları ve hareket kısıtlılıkları ortadan kaldırılır, ve ağrılı hareketlere sebep olan fasetler kaslar ve tendonlar kendisini rejenere ederek eski fonksiyonlarına kavuşur.

Bel fıtıkları sizinde hayatınızı kötü etkilediyse hiç durmadan bizler ile bağlantıya geçebilir, Sağlığınıza kavuşmak için bir adım atabilirsiniz…

MAKALE

ÖNDER KARAKIŞ

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı