HaberlerHizmetlerimiz

Diz Ağrılarını Titanium Tedavisi ile Kesin Olarak Ortadan Kaldırın.

Diz ağrıları bilindiği üzere günümüzün genel problemlerinden, yaşın ilerlemesi kişilerin fazla kilolarının olması bunun yanı sıra ağır işlerde çalışması daha öncesinde bel fıtığı ve boyun fıtığı gibi rahatsızlıklar geçirmesi diz ağrılarına neden olabilmekte ve hastaların hayat kalite standartlarını aşağıya çekmektedir.

Vücudun sinovial sıvıları üretememesi bunun yanı sıra eklem ve kemik deformasyonları gonartroz dediğimiz kireçlenme problemiyle karşı karşıya kalmaktadır. Ayrıca kişinin fazla kiloları varsa sorun dahada ileriye taşınmakta ve durum cerrahi müdahelelere kadar ilerlemektedir.

Ayrıca bir dizinizde kireçlenme yada menisküs gibi sorunların başlaması vücudunuzun tüm ağırlığının diğer dizlerinizin üzerine binmesine sebep olmakta ve bu sorun bel bölgesinede sıkıntı yaratmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaşan hastalar birçok fizyoterapi uygulaması almasına rağmen yada bunun yanı sıra ilaç tedavisi olmasına rağmen yada sıvı enjektesi veya ozon tedavisi gibi birçok tedavi yönteminden geçmesine rağmen sorunları aynı şekilde devam etmektedir.

Ekip olarak uzun zamandır diz ağrılarının üzerine çalışmakta ve kullandığımız son teknoloji ile artık gonartroz yada menisküs gibi sorunları %80 – 90 oranında tedavi edebilmekteyiz. Kullandığımız Titanium ve Quantum terapi yöntemi ile kaslardaki sarkomer uyarılmakta ATP üretimi artmakta bunun yanı sıra, Diz bölgesindeki bağlar güçlenmekte eklem bölgesinde meydana gelen deformasyon ortadan kalkmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı