HaberlerHizmetlerimiz

Yüksek Teknoloji ile Siyatik Sinir Tedavisi – Kesin Yöntem

Siyatik sinir bir diğer adıyla siyatalji dediğimiz rahatsızlık l4 l5 s1 seviyesinden çıkan sinirlerinden hasarlanmasından yada deforme olmasından kaynaklı ortaya çıkan bir durumdur. Kaslara iletilen sinyallerin gecikmesi bunun yanı sıra kan dolaşımının bozulması veya yavaşlaması kaslardaki sarkomerin kas kontraksiyonunu yerine getirememesi gibi birçok sorunu içerisinde barındırmaktadır.

Siyatik sinir vücutta gizlice ilerlemekle birlikte aslında aylar öncesinden kişileri bel ağrısı ile yada ayaklarda ileri derecede yorgunluk ile sinyal vermektedir. Sonrasında ise genelde belde ağrı tamamen ayaklara inmekte genelde sağ ve sol ayak olmak üzere tek bir ayak üzerinde ortaya çıkmaktadır.

Siyatik sinir çok fazla kasla inerve olmasından dolayı tedavisi uzun zaman almakta ve hastayı ciddi manada hem ağrısal, hemde psikolojik olarak deforme etmektedir. Siyatik sinir ağrısı vücutta gezinti halinde olabilir. Yani hastada bir gün kalça bölgesinde birgün ayaklarda bir gün ise belde hissedilebilir.

PEKİ SİYATİK SİNİR İLE KARŞI KARŞIYA KALDIĞINIZDA NE TARZ BİR TEDAVİ ALMANIZ GEREKİR.

Siyatik sinir üzerine ekibimizin ciddi bir çalışması bulunmaktadır. Yüksek teknolojili Quantum Terapi ve Lazer Terapi kombine edilerek hastanın en ağrılı bölgeleri tespit edilir ve o bölgelere haftanın belirli günlerinde müdahele edilir yani tedavi edilir. Yaklaşık 10 seans sürmekle birlikte hasta bu tedaviden sonra 2 ay gibi bir süreç içerisinde olumlu sonuç almaktadır. Hemen seans bitiminde de sonuç alan hastalar bulunmakla birlikte sonuç alma süresi kişideki deformasyon sürecine sinirlerin yıpranma oranını bağlı olarak değişmektedir.

Tedavi süreci zararsız bir süreç olmakla birlikte operasyon gerektirmeyen hastayı rahatlatan ve psikolojik olarakta kendisini rejenere edebileceği bir süreçtir.

Tedavi süreci Ekip lideri FZT.Önder Karakış kontrolünde gerçekleşmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Önder hocam merhaba.benim hikayem biraz uzun.ben de huzursuz bacak sendromu var.l4 l5 de fıtık var.4 yıl once bir doktora sinir blokajı yaptırdım tarsal tünel ve l4 l5 i siniri yaktırdim yani iptal etti.yakma isleminden sonra ayakda incelme oldu biraz düşük ayak oldu.hassasiyet arttı.tam tersine h.b.s. şikayetim de artti.siyatik sinir kasıldı ayak parmaklarimda sertlik oldu.arka baldırda hissizlik oldu tüm bacağı kaplayan.bu ara 4 ay once fıtıkdan ameliyat oldum.fakat siyatik sinir gevşemedi pek.siz bana ne önerirsiniz.siyatik yakma isleminden sonra geri gelebilirmi ne yapmalıyiz.hikayem bu özetle.cevap verirseniz teşekkür ederim.iyi gunler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı